Список желаний

Название Цена
Список пуст
Некоторые товары были исключены из списка, т.к. более не доступны

Про компанію

Інтернет магазин «Глобал Дизайн» був створений з метою зробити для жителів України доступною покупку якісних меблів від кращих виробників. Ми пропонуємо тільки відібрані, якісні товари, які користуються великим успіхом на території всієї нашої країни та країн Західної Європи.

 

Головною особливістю нашої компанії є те, що вона працює безпосередньо зі споживачами і виробниками, тобто ми не створюємо прошарку з непотрібних складів, виставкових салонів, численних продавців, яку повинен оплачувати своїми грошима покупець. Таким чином, мінімізуючи всі витрати, ми пропонуємо Вам товари за розумними цінами. Також ми зменшуємо час отримання товару покупцем, доставляючи кожну одиницю продукції безпосередньо від виробника в будинок покупця. Кожен товар проівзодітся в потрібному покупцеві розмірі і кольорі / матеріалі. Товар доставляється відразу після його виробництва прямо на будинок покупцеві в будь-яку точку України.

 

Друга важлива відмінність полягає в тому, що кожен покупець через грамотну систему фільтрів товару зможе самостійно підібрати будь-які меблі і супутню продукцію у себе за комп'ютером. Докладні фотографії та характеристики товару дозволять зробити вибір максимально простим і приємним.Отправить